Masaüstü Top Banner

Esra Şimşek

1978 yılında Rize'de doğdum. İlk,orta ve lise eğitimimi Bursa’da tamamladım. 1998 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümüne girdim. 2002 yılında aynı üniversitenin Eğitim Fakültesi bölümünde 2 yıl süreyle formasyon eğitimi aldıktan sonra Tarih Öğretmeni unvanı ile mezun oldum.

Amatör olarak 2000, profesyonel olarak da 2002 yılından beri öğretmenlik yapmaktayım. Öğrencilik yıllarımda Kütahya’da bulunan Tavşanlı Özel Eğitim üniversiteye hazırlık kursu ve Kütahya Açı dersanesinde; formasyon eğitimimi bitirdikten sonra ise profesyonel anlamda ilk olarak Bursa’da Bil Dersanelerinde tarih öğretmenliği yaptım.

2005 yılında evlilik sebebiyle gittiğim Malatya’da Malatya Emek Dersanesi, Malatya Yeşilyurt Koleji’nde çalıştım. 2008 yılında oğlum dünyaya geldiği için iki yıl boyunca evde üniversite, lise ve Kpss sınavlarına hazırlık için özel dersler verdim. 2008 Yılında aktif öğretmenlik hayatıma geri dönüp Malatya’daki kurs merkezlerinde çalışmaya devam ettim.

2014 yılında Bursa Beyaz Dersanesinde, 2015-2016 yılları arasında Bursa İstanbul Temel Lisesinde, 2017-2018 yılları arasında da Bursa Bil Kolejinde öğretmenlik yaptım.

2018 yılında Bursa Büyük şehir Belediyesi bünyesinde oluşturulmuş olan BUSMEK üniversiteye hazırlık kursunda çalışmaya başladım. Halen Busmek’te çalışmanın yanında FİZMAT Eğitim Kursu’nda öğretmenlik yapmaktayım.

 

 

 

Bizi Takip Edin!
@super.kitap
E-posta Adresinizi Girin ve Süper Kitap Fırsatlarını Kaçırmayın!

© 2020 Süper Kitap Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
WhatsApp Destek Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.