Masaüstü Top Banner

Nurdan Göğce

1990 Erzurum doğumluyum. İlk ve ortaokulu Ankara’da Dutluk İlköğretim Okulu'nda okudum. Liseyi ikinci sınıfa kadar Mamak İmam Hatip Lisesi'nde, diğer yılları Etlik Anadolu Lisesi'nde okudum. 2009 yılında Kastamonu Üniversitesi Felsefe Bölümünü kazandım. Felsefe bölümünü kazandıktan sonra Hacettepe Üniversitesi'nde formasyon aldım. Daha sonra İlahiyat okudum. DGS sınavıyla Atatürk Üniversitesi İlahiyat bölümünü kazandım ve 2019 yılında bu bölümü de bitirdim.

Bu arada Ankara Mustafa Necati İlköğretim Okulu’nda 3 yıl, Ankara Ufuktepe Ortaokulunda 2 yıl ve Ankara İncirli Teknik Lisesinde 2 yıl, Özel Bademlik Çözüm Akademisinde lise öğrencilerine 1 yıl olarak din kültürü ve ahlak bilgisi dersi verdim.

Bunun yanında felsefe alanında ve din kültürü alanında özel ders vererek çeşitli yayın evlerine soru yazdım. 2020 yılının Eylül ayında Gaziantep’te bir liseye atanarak eğitim öğretime devam ediyorum. Yine çeşitli yayın evlerine LGS formatında deneme soruları yazmaya devam ediyorum. Çeşitli kurs merkezlerinden sertifika alarak İyi derece Arapça ve orta derece İngilizce biliyorum.

Bizi Takip Edin!
@super.kitap
E-posta Adresinizi Girin ve Süper Kitap Fırsatlarını Kaçırmayın!

© 2020 Süper Kitap Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
WhatsApp Destek Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.