Şimdi İletişime Geçin!

Hakkımızda

SÜPER MİSYONUMUZ / SÜPER VİZYONUMUZ

 

EĞLENCE ve DERS

Ders çalışmanın bazen ne kadar sıkıcı bir hal aldığını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden ders çalışmanın eğlenceli, esnek ve etkili olması için süper ekibimiz ile süper fikirler üretip, bunu değerli öğrencilerimizin afiyetine sunmak isteyen, süper tutkulu, emekli öğrencileriz. Her gün gelişen teknoloji hızına yetişebilmek için sunduğumuz süper imkanlardan “Canlı Ders Desteği” ile derslere ve hocalarımıza tek tıkla ulaşabilir, sorularınızı sorabilir, gücünüze süper güç katabilirsiniz. Ders işlenişini eğlenceli hale getirebilmek için birbirinden yaratıcı karikatürler ile kitaplarımızı destekledik.

 

ULAŞILABİLİRLİK

Süper Hocalar, ülkemizin tüm illerine aynı kalitede, hızlı bir şekilde hizmet verebilmeyi önemsiyoruz. Kitaplarımızı inceleyebilmeniz için sizleri “ÖĞRETMEN ÖRNEK KİTAP” sayfasına bekliyoruz. Hiçbir ücret alınmadan ülkemizin tüm illerine dilediğiniz yerden örnek kitap talebinde bulunabilirsiniz! 

Süper bayimiz olarak ürünlerimizin daha fazla öğrencimize ulaşmasına katkıda bulunabilir ve ürün kalitenizi arttırabilirsiniz. Süper Bayi olmak için sizleri “SÜPER BAYİ OL” sayfamıza bekliyoruz.

Fikirleriniz bizim için her şeyden önemli. Bu yüzden süper fikirlerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizi dört gözle “SÜPER FİKRİM VAR!” sayfamızda bekliyor olacağız.

 

ŞİRKETİMİZ

Süperkitap, herkesin hedeflerine süper güçte ve süper hızda ulaşabilmesi adına 2018 yılında kuruldu. Önümüzdeki on yılda ve sonrasında hem teknik hem de yaratıcı bakış açısıyla yayıncılık sektöründe nelerin mümkün olduğunu sorgulamaya devam ettik ve çalışmalarımıza alanında öncü olan “Ders Kafası, 3İKİ1 Yayıncılık, Sınav Burger, Öğrenci Mahallesi, Biberbir Yayıncılık, Bi Hoca” markaları ile iş birliği yaparak gücümüze güç kattık.

Matematiğin ABC’si serisi, Matematik Kafası, Süper Çocuk Süper Genç gibi çalışmaların yanı sıra KPSS ve diğer alanlarda da “Kpss Trio, Kpss Türkolojik, Kpss Matematrix” ürünleri ve daha fazlasıyla öğrencilerimizi bütün sınavlara süper güçte ve süper hızda hazırlanabilmesi adına tutarlı bir şekilde büyümeyi ve güçlenmeyi hedeflemekteyiz.

Bizi Takip Edin!
@superkitap.com.tr
E-posta Adresinizi Girin ve Süper Kitap Fırsatlarını Kaçırmayın!

© 2020 Süper Kitap Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
WhatsApp Destek Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.