Masaüstü Top Banner

Hatun Akkoyun

Merhaba ben Tarih Öğretmeni Hatun AKKOYUN. 10.11.1983'te Elazığ’da doğdum. İlkokulu Ziya Gökalp İlkokulu'nda, ortaokul ve liseyi Fatih Lisesi'nde okudum. Tarih ve edebiyat en sevdiğim derslerdi.

Belirli Gün ve Haftalar'da şiir okumak duygulu konuşmalar yapmak için öğretmenlerim beni tercih ederdi. Bu nedenle tarih bölümünü okumaya karar verdim. Fırat Üniversitesi Tarih Bölümü’nden mezun oldum. Tezsiz yüksek lisans eğitiminden sonra Elazığ’da Final Kurumları’nda çalışmaya başladım.

Üç yıl sonra Diyarbakır Kavram Dershaneleri’nde tarih öğretmeni olarak görev yaptım. Diyarbakır'ın tarihi dokusu tarih branşına olan bağlılığımı bir kat daha artırdı. Artık iyi ki tarih öğretmeniyim demeye başladım. 2013 yılında eşimle evlendim ve bu kez de yolum Karadeniz'e düştü.

2017 yılında kızımız dünyaya geldi. Çayın ve yağmurun başkenti Rize'de yasamaktayım. Rize Pegem Akademi KPSS Kursu’nda 5 yıldır tarih öğretmeni olarak çalışmaktayım. Rize'nin eğitim kalitesini artırmak ve gençleri hayallerine kavuşturmak için uğraşmaya devam ediyorum.

 

 

 

Bizi Takip Edin!
@super.kitap
E-posta Adresinizi Girin ve Süper Kitap Fırsatlarını Kaçırmayın!

© 2020 Süper Kitap Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
WhatsApp Destek Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.